ماهی رطوبت تاریخی اصفهان پل خواجو زاینده رود

ماهی: رطوبت تاریخی اصفهان پل خواجو زاینده رود آثار تاریخی میراث فرهنگی میراث فرهنگی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی اجاره بهای پیشنهادی در بازار املاک اجاری

دنباله‌روی قیمت اجاره‌بهای آپارتمان از قیمت فروش مسکن موجب شده است اجاره تمام شده است آپارتمان در پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز دچار رشد محسوس شود.

اجاره بهای پیشنهادی در بازار املاک اجاری

اجاره بهای پیشنهادی در بازار املاک اجاری

عبارات مهم : اجاره

دنباله روی قیمت اجاره بهای آپارتمان از قیمت فروش مسکن موجب شده است اجاره تمام شده است آپارتمان در پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز دچار رشد محسوس شود.

به گزارش دنیای اقتصاد ، برابر گزارش بانک مرکزی میانگین اجاره بهای هر مترمربع آپارتمان مسکونی در پایتخت کشور عزیزمان ایران نسبت به خرداد پارسال با ۵/ ۱۲ درصد زیاد کردن همراه بوده و این در حالی است که فصل گرم نقل و انتقالات اجاره نشین ها به تازگی شروع شده است هست. با شروع تابستان بهای پیشنهادی اجاره آپارتمان در پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز در مقایسه با بهار رشد داشته و بعضی موجران بهای پیشنهادی فایل های اجاری خود را در مقایسه با قیمت پارسال تا ۳۰ درصد زیاد کردن داده اند. البته این اوضاع در بازار اجاره مسکن با توجه به رشد بازارهای موازی قابل آینده نگری بود. به طور کلی در کشور ما اجاره داری با شکل سنتی رواج دارد و مسکن اجاری به وسیله موجران به عنوان یک دارایی و ابزاری جهت حفظ قدرت خرید پول مورد استفاده قرار می گیرد. به همین خاطر طبیعی است که در صورت نوسان در سایر بازارها، قیمت اجاره بها نیز عوض کردن خواهد کرد.

در عین حال با توجه به سطح توان اقتصادی اکثر خانوارهای اجاره نشین، کشش زیاد کردن قیمت اجاره بها در پایتخت کشور عزیزمان ایران محدود هست؛ به خاص با توجه به اینکه ۴۹۰ هزار مسکن خالی در پایتخت وجود دارد که توانایی عرضه در بازار اجاره را دارند. بنابراین جهش قیمت اجاره بها همچون جهشی که در قیمت مسکن رخ داد کاملا بعید و دور از ذهن است و موجران نیز اگر خود در قیمت گذاری اولیه، میزان کشش قیمتی را لحاظ نکنند، بعد از مدتی که فایل نزد واسطه ها باقی بماند و مستاجران رغبتی به اجاره آن نشان ندهند، ناگزیر خواهند شد اجاره بهای پیشنهادی را تعدیل کنند.

اجاره بهای پیشنهادی در بازار املاک اجاری

واژه های کلیدی: اجاره | ایران | بازار | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog